1

Fabryka Norblina to 2 ha terenu na warszawskiej Woli przepełnionego niezwykłą historią. Obszar, który przez lata był zaniedbaną perłą poprzemysłowej architektury przekształcił się w nową część miasta z biurami, sklepami, restauracjami, kawiarniami, Food Townem, ekologicznym bazarem, butikowym kinem i otwartym muzeum upamiętniającym historię jednego z największych przedsiębiorstw przemysłowych dawnego Królestwa Polskiego! My udamy się na zwiedzanie trasą Turysty, przeznaczoną dla osób, które chcą kompleksowo poznać historię kompleksu oraz jego założycieli. Wycieczkę poprowadzą przewodnicy – aktorzy, którzy wcielają się w rolę dawnych właścicieli fabryki!


Czas zwiedzania: ok. 60’
Liczba uczestników: max. 25 (większe grupy dzielimy na dwie mniejsze)
Możliwe oprowadzanie w językach: polski, angielski, niemiecki


Zwiedzanie Fabryki Norblina może być częścią wycieczki objazdowe na pokładzie jednego z zabytkowych autobusów miejskich (Chausson, San, Jelcz Ogórek, Dwupokładowiec) szlakiem Warszawy współczesnej (trasa uwzględnia nowe przestrzenie kulturalno-rozrywkowe jak m.in. Elektrownia Powiśle, Fabryka Norblina, Hala Koszyki i Koneser).

Zwiedzanie można również połączyć z: seansem filmowym w kameralnym kinie KINOGRAM lub drinkiem/przekąskami/kolacją w jednym z lokali znajdujących się na terenie Fabryki Norblina (Food Town).

Zapytaj / zarezerwuj

Nieprawidłowe dane

Invalid email address.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Polecane wycieczki i imprezy

Newsletter

Dane kontaktowe

We love Warsaw
ul.Wspólna 56
00-696 Warszawa
tel. 22 621 07 07
e-mail: info@welovewarsaw.pl

Zaufali nam: