Półkolonie lato 2019
Kochamy Warszawę

Półkolonie z codziennymi wycieczkami po Warszawie
i warsztatami dla dzieci w wieku 6-10 lat

O półkoloniach "Kochamy Warszawę"


Nasze półkolonie to tydzień niezapomnianych wrażeń związanych z odkrywaniem uroków Warszawy. Każdego dnia wyruszamy w miasto aby przeżyć nową przygodę i odkryć nową historię. W programie m.in. gra miejska "Detektywi w wielkim mieście", odkrywanie zakamarków Starego Miasta i Łazienek Królewskich, rejs po Wiśle. Wycieczki uzupełnione są o program warsztatów tematycznych organizowanych przy współpracy z renomowanymi muzeami oraz program zajęć i zabaw w naszej sali w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wspólnej

Nasze atuty:

Codzienne wycieczki i atrakcje (dzieci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu)

Okazja do poznania swojego miasta.

Kreatywne spędzanie czasu pod opieką doświadczonych wychowawców.

Małe grupy (max. 15 dzieci w grupie).

Dogodna lokalizacja w ścisłym centrum miasta.

Atrakcyjny i różnorodny program.

Pewność i bezpieczeństwo.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE


terminy

Turnus 1:
24 - 28 czerwca 2019
Turnus 2:
01 - 05 lipca 2019
Turnus 3:
08 - 12 lipca 2019
Turnus 4:
15 - 19 lipca 2019
Turnus 5:
22 - 26 lipca 2019
Turnus 6:
29 lipca - 2 sierpnia 2019
Turnus 7:
5 - 09 sierpnia 2019
Turnus 8:
19 - 23 sierpnia 2019
Turnus 9:
26 - 30 sierpnia 2019

Wycieczki fakultatywne:
12-14 sierpnia 2019

godziny

Program jest realizowany od poniedziałku do piątku w godz. 09:30 - 16:00.
Opiekę nad dziećmi zapewniamy od 08:00 do 17:30, tak aby rodzice zdążyli bez problemu przywieźć i odebrać dzieci o wygodnej porze. My w tym czasie dobrze bawimy się w świetlicy.

wyżywienie

Zapewniamy:
drugie śniadanie, obiad składający się z zupy i drugiego dania, owocowy podwieczorek, wodę i soki owocowe.
Posiłki dla dzieci przygotowuje firma cateringowa specjalizująca się w gastronomii dziecięcej, obsługująca na co dzień przedszkola i szkoły. Istnieje możliwość uwzględnienia specjalnych potrzeb żywieniowych.

cena

Cena przy zapisie do
15 maja: 650,00 zł

Cena przy zapisie do
15 czerwca: 700,00 zł

Po 15 czerwca: 750,00 zł

Zniżka za rodzeństwo:
50,00 zł za każde dziecko

Istnieje możliwość opłacenia zaliczki w wysokości 250,00 zł a pozostałą część kwoty (500,00 zł) do 15 czerwca.

Cena zawiera:
opiekę wykwalifikowanej kadry, bilety wstępu do obiektów uwzględnionych w programie półkolonii, organizację gry miejskiej i nagród, udział w warsztatach w Zamku Królewskim, Łazienkach Królewskich oraz w Muzeum Warszawy, udział w rejsie po Wiśle, organizację poszczególnych elementów półkolonii, wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje), ubezpieczenie NNW, niezbędne materiały, dyplom Klawego Warszawiaka na zakończenie turnusu.

PROGRAM PÓŁKOLONII


PONIEDZIAŁEK    WTOREK    ŚRODA    CZWARTEK    PIĄTEK


*Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w kolejności realizacji aktywności zawartych w programie.

O nas


We love Warsaw to biuro turystyki miejskiej specjalizujące się niestandardowym i niebanalnym pokazywaniu atrakcji Warszawy. Organizujemy spacery, imprezy, wydarzenia i eventy w przestrzeni miejskiej zarówno dla grup zorganizowanych, turystów indywidualnych, szkół jak i mieszkańców miasta. Od kilku lat prowadzimy autorki cykl wycieczek pt. "Warszawa mniej znana" - zapraszamy do wspólnego zwiedzania obiektów na co dzień niedostępnych lub trudno dostępnych, spacery pozwalające spojrzeć na Warszawę z nieco innej, niecodziennej perspektywy, wycieczki na pokładzie zabytkowych autobusów "ogórków" i tematyczne rejsy po Wiśle.

Zapisy


Rejestracja dziecka na półkolonie "Kochamy Warszawę" krok po roku:

 1. Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy on-line (poniżej).
 2. Poczekaj na wiadomość mailową lub telefon od nas potwierdzający dostępność miejsc na wybrany turnus. Skontaktujemy się z Tobą najpóźniej do końca następnego dnia roboczego.
 3. Wypełnij kartę kwalifikacyjną (do pobrania poniżej) oraz umowę wraz z załącznikami.  Wszystkie niezbędne dokumenty otrzymasz od nas w mailu.
 4. Prześlij podpisaną umowę mailem (skan) lub dostarcza do naszego biura przy ul. Wspólnej 56.
 5. Dokonaj wpłaty zaliczki lub całości opłaty w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty podpisania umowy lecz nie później niż na 14 dni przed rozpoczęciem turnusu.

  Wpłata może być dokonana zarówno gotówką jak i kartą w biurze We love Warsaw lub przelewem bankowym na konto Organizatora: JP Solutions sp. z o.o. 54 1090 1883 0000 0001 1860 6735 (w tytule przelewu należy umieścić imię i nazwisko Uczestnika oraz numer turnusu)

  Cena uczestnictwa w półkoloniach wynosi:
  - przy zapisie do 15 maja 650,00 zł,
  - przy zapisie do 15 czerwca 700,00 zł,
  - po 15 czerwca 750,00 zł.

ZNIŻKA DLA RODZEŃSTWA - 50,00 zł na każde dziecko

Za datę zapisu uznaje się złożenie kompletu dokumentów zgłoszeniowych.


Przed wypełnieniem dokumentów bardzo prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa dołączonymi do umowy.

KONTAKT:
Biurto turystyki miejskiej "We love Warsaw"
ul. Wspólna 56 Warszawa
tel. 22 621 07 07
e-mail: info@welovewarsaw.pl

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYNAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)
Zajęcia są dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat (uczestnicy w dniu rozpoczęcia turnusu muszą mieć ukończony 6 rok życia i nie mogą rozpocząć 11 roku życia - wynika to z wymogów formalnych).
Półkolonie „Kochamy Warszawę” odbywać się będą w okresie letnich wakacji (pierwszy turnus zaczyna się 24 czerwca, a ostatni kończy 30 sierpnia), od poniedziałku do piątku.
Zajęcia odbywać się będą w naszej siedzibie na ul. Wspólnej 56 w Warszawie (Centrum miasta). Zajęcia w terenie zaś odbywać się będą w obiektach: Muzeum Warszawy, Zamku Królewskich, w Łazienkach Królewskich, a także na Starówce (spacer szlakiem legend warszawskich) oraz na statku (rejs po Wiśle).
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowana kadrę pedagogiczną oraz licencjonowanych przewodników (spacery i wizyty w obiektach podczas wycieczek w terenie).
Każda grupa będzie liczyła maksymalnie 15 osób.
Codziennie. Każdego dnia organizujemy wycieczkę powiązaną z tematem dnia, która trwa 3-4 godziny. W poniedziałki dzieci uczestniczą w grze miejskiej "Detektywi w wielkim mieście", w środę organizujemy rejs po Wiśle. W pozostałe dni dzieci uczestniczą w warsztatach w Zamku Królewskim, Łazienkach Królewskich i Muzeum Warszawy, które również są połączone z aktywnościami w terenie.
Tak, każdy turnus zgłaszamy do Kuratorium Oświaty. Treść zgłoszenia można sprawdzić na stronie wypoczynek.men.gov.pl.
Szczegółowy grafik znajduje się na stronie internetowej. Dodatkowo na kilka dni przed rozpoczęciem turnusu przesyłamy program dzienny uwzględniający ewentualne zmiany w harmonogramie.
Nasza siedziba otwarta będzie od godziny 8:00.
Zajęcia kończą się o godzinie 16:00, natomiast do godziny 17:30 odbywa się swobodna zabawa. Najpóźniej można odebrać dziecko o godzinie 17:30. W przypadku nieodebrania dziecka do tej godziny, naliczane są dodatkowe opłaty (100,00 zł każda kolejna godzina).
Tak, pod warunkiem, że informacja taka zostanie nam przekazana na piśmie dzień wcześniej lub rano w momencie odprowadzania dziecka. Przy odbiorze wymagamy również okazania przez osobę trzecią dowodu tożsamości ze zdjęciem.
Zapewniamy 3 posiłki dziennie: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek. Na życzenie możemy przygotować również osobne menu dla uczestników ze specjalnymi wymogami żywieniowymi. Prosimy o podanie preferencji żywieniowych przed rozpoczęciem turnusu (w Karcie Kwalifikacyjnej). Oprócz posiłków ogólno dostępne (przez cały dzień) są napoje (woda, soki). Ponieważ II śniadanie rozpoczynamy o godzinie 10:30, prosimy o zapewnienie dziecku pierwszego śniadania przed zajęciami.
Oczywiście. Prosimy o przesłanie do nas szczegółowych informacji na temat alergii dziecka i specjalnych wymogów żywieniowych (w Karcie Kwalifikacyjnej). Na życzenie zostanie przygotowane specjalne menu dla Państwa dziecka, dostosowane do wymogów żywieniowych.
W celu zapisania dziecka na półkolonie prosimy o wysłanie do nas zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy www.welovewarsaw.pl/polkolonie. Otrzymają Państwo maila zwrotnego z informacją o przyjęciu zgłoszenia wraz z Kartą Kwalifikacyjną. Prosimy o uzupełnienie Karty i odesłanie na nasz adres: info@welovewarsaw.pl. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, prześlemy Państwu potwierdzenie przyjęcia dziecka na półkolonie.
W takiej sytuacji wpisujemy Państwa na listę rezerwową i kontaktujemy się z Państwem w przypadku, gdy zwolni się miejsce. Zachęcamy również do wyboru innego turnusu, na który jeszcze będą dostępne miejsca.
Ze względu na obowiązek opłacenia z wyprzedzeniem niektórych elementów półkolonii, nie zwracamy kwoty w wysokości 100% w momencie, gdy uczestnik rezygnuje z udziału w zajęciach tuż przed rozpoczęciem turnusu lub w jego trakcie. Wychodzimy jednak naprzeciw Uczestnikom i każdy przypadek będziemy starali się rozpatrywać indywidualnie.
Przez cały czas trwania zajęć, kierownik i koordynator półkolonii jest dostępny do Państwa dyspozycji pod numerem przesłanym do Państwa w mailu tuż przed rozpoczęciem turnusu. W przypadku pytań ogólnych, związanych z rejestracją, zapisami, płatnościami – prosimy kontaktować się pod numerem 22 621 07 07 lub mailowo: info@welovewarsaw.pl
Z półkolonii można zrezygnować bezkosztowo w ciągu 7 dni po dokonaniu zgłoszenia dziecka na półkolonie. W przypadku rezygnacji tuż przed rozpoczęciem turnusu lub w trakcie jego trwania, nie zwracamy wpłat. W przypadku rezygnacji z powodu choroby, każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie.
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały papiernicze (kartki, kredki, pisaki itd.) niezbędne do zajęć oraz trzy posiłki (II śniadanie, obiad, podwieczorek). Warto jednak wyposażyć dziecko w dodatkową butelkę wody na wycieczki w terenie oraz wygodne obuwie na zmianę, podczas zajęć odbywających się w naszej siedzibie.
Prosimy o nie wyposażanie dziecka w telefon, tablet lub inne gadżety elektroniczne, które mogą rozproszyć uwagę dzieci podczas zajęć. Naszym celem jest nauka poprzez zabawę z wykorzystaniem materiałów tradycyjnych. Dodatkowo nie bierzemy odpowiedzialności za zniszczenie lub zaginięcie sprzętu. W sytuacji awaryjnej dziecko może skorzystać z telefonu kierownika i koordynatora półkolonii, na który mogą również dzwonić rodzice w sytuacjach awaryjnych.