× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Wycieczki i imprezy: wydarzenia i spacery

"Warszawa mniej znana" to nasz autorski cykl wycieczek tematycznych po Warszawie dla mieszkańców. Zapraszamy do wspólnego zwiedzania obiektów na co dzień niedostępnych lub trudno dostępnych, spacery pozwalające spojrzeć na Warszawę z nieco innej, niecodziennej perspektywy, wycieczki na pokładzie zabytkowych autobusów "ogórków" i tematyczne rejsy po Wiśle. 

Kolejna odsłona "Warszawy mniej znanej" wystartuje w marcu 2019 roku. Przygotowaliśmy dla Was m.in. wyprawę za kulisy Teatru Wielkiego, zwiedzanie wnętrz Pałacu Kultury i Nauki, wyprawę do Gazowni na Woli i do redakcji Polskiego Radia. Odwiedzimy warszawską Starówkę aby odkryć jej nieznane oblicze i odnaleźć zapomniane legendy warszawskie. Na pokładzie zabytkowcyh "ogórków" przeniesiemy się w czasie w szalone lata 60. i będziemy podziwiać pnący się ku górze las warszawskich wieżowców. Planujemy zabrać Was również po raz kolejny na spacerowy rejs po Wiśle o zachodzie Słońca.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania niezwykłości Warszawy!

WYBIERZ KATEGORIĘ
  
Zaufali nam:
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.