× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

O nas

We love Warsaw to biuro turystyki miejskiej specjalizujące się w niestandardowym i niebanalnym pokazywaniu atrakcji Warszawy oraz organizowaniu imprez, wydarzeń i eventów w przestrzeni miejskiej. W naszej ofercie zgromadziliśmy dla Państwa wszystko co najlepsze - znajdziecie u nas kilkadziesiąt  sposobów i pomysłów na odkrywanie Warszawy i spędzanie czasu w naszym mieście.
 
Organizujemy wycieczki i imprezy grupowe dla firm, instytucji oraz grup zorganizowanych (turystycznych i biznesowych), wycieczki codzienne po stolicy dla turystów i gości Państwa firmy z Polski i z zagranicy, a także wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży z Warszawy oraz innych zakątków Polski.
 
Znajdziecie u nas pomysły zarówno na krótką wycieczkę, weekendowy wypad do stolicy, wielodniowy pobyt grupy w mieście, jak również na uzupełnienie programu konferencji, kongresu lub spotkania biznesowego w Warszawie. Pomożemy w przygotowaniu szczegółowego programu pobytu, dopasujemy go do potrzeb konkretnej grupy uczestników i zajmiemy się organizacją całości z dbałością o wszelkie szczegóły i wysoki poziom merytoryczny.

Zapraszamy!
 
Polecane wycieczki i imprezy
Zaufali nam:
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.