× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych

Zapraszamy na pierwszy plan filmowy udostępniony do celów edukacyjnych. Zwiedzanie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych to wyjątkowa okazja aby zapoznać się z procesem powstania filmów, które na co dzień widzimy wyłącznie w efekcie końcowym. To także niepowtarzalna okazja by zetknąć się ze światem filmu  i zobaczyć go z perspektywy filmowców pracujących w dobrze zorganizowanym zespole na planie filmowym oraz  wprowadzenie każdego wielbiciela kina w fascynujący świat tajników realizacji dzieła filmowego.

Ścieżka oprowadzania stworzona została z myślą o wspieraniu realizacji programów szkolnych w zakresie elementów dotyczących edukacji filmowej. Posiada także cechy ponadprzedmiotowe m.in. z zakresu edukacji historycznej, obywatelskiej, medialnej, kulturalnej i artystycznej. Program Wystawy skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także studentów, grup rodzinnych i seniorów.

Czas zwiedzania: ok. 90'h
Ilość osób: max. 30 (większe grupy są dzielone na podgrupy i zwiedzają z osobnymi przewodnikami)
Dla kogo: minimalny wiek uczestników: 8 lat


Usługa obejmuje:
- bilet wstępu na obie części wystawy
- organizację i obsługę rezerwacji
- usługę przewodnika - pracownika wytwórni

 Oferta ważna do 2100-01-01
Zapytaj / Zarezerwuj:
e-mail:
Telefon (opcjonalne):
Polecane wycieczki i imprezy
Nasze trasy
Szlakiem Powstania Warszawskiego
Mapa powstańczej Warszawy - wycieczka śladami walk z sierpnia i września 1944 roku
Co zobaczyć w Warszawie
Teatr Wielki
Teatr Wielki - Opera Narodowa - Polski Balet Narodowy to trzy narodowe instytucje znajdujące się w samym sercu Warszawy przy placu Teatralnym. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej stolicy i kraju.
Zaufali nam:
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.