× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Vodka Tour

Polska znana jest na świecie jako jeden z najlepszych producentów wódki. Wódka czysta, wódki smakowe – tradycja tworzenia tego polskiego alkoholu jest długa i bogata. Vodka Tour to wspaniały pomysł na pokazanie zagranicznym gościom prawdziwego oblicza tradycji polskiej wódki: jak naprawdę smakuje polska wódka, czym różnią się od siebie liczne gatunki, jaka jest historia i kultura powstawania tego alkoholu.

Podczas wycieczki odwiedzimy 3-4 kultowe lokale warszawskie, gdzie rozsmakujemy się w różnych gatunkach wódki. Degustacji towarzyszyć będzie opowieść profesjonalnego przewodnika, który uraczy gości niezliczonymi anegdotkami i historiami o kulturalnym życiu Warszawy.  


Czas trwania: 3-4h
Ilość osób: max. 50
Język: polski lub angielski


Usługa obejmuje:
- wizytę w 3-4 lokalach (degustacje zasiadane)
- degustację 6-7 rodzajów polskiej wódki
- usługę profesjonalnego przewodnika towarzyszącego gościom podczas całej wycieczki
- przekąski podczas degustacji (4-5 rodzajów)
- udział w wycieczce prywatnej


Istnieje możliwość dołączenia pojedynczych osób do wycieczki regularnej rozpoczynającej się codziennie o 17:00 (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja).Oferta ważna do 2100-01-01
Zapytaj / Zarezerwuj:
e-mail:
Telefon (opcjonalne):
Polecane wycieczki i imprezy
Nasze trasy
Szlakiem Powstania Warszawskiego
Mapa powstańczej Warszawy - wycieczka śladami walk z sierpnia i września 1944 roku
Co zobaczyć w Warszawie
Teatr Wielki
Teatr Wielki - Opera Narodowa - Polski Balet Narodowy to trzy narodowe instytucje znajdujące się w samym sercu Warszawy przy placu Teatralnym. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej stolicy i kraju.
Zaufali nam:
plansza
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.