× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Rolls Roycem po Warszawie

Limuzyna w białym kolorze prezentuje się wyjątkowo elegancko i szykownie. Wzrok przykuwają charakterystyczne detale: białe obrzeża opon, chromowane zderzaki, znany grill i charakterystyczna statuetka "Spirit of Ecstazy". Wnętrze auta wykończono skórzanymi fotelami i drewnianymi elementami. Seria Silver Cloud była produkowana w latach 1955-1966 i doczekała się trzech generacji. Nasz egzemplarz nosi oznaczenie "III" i różni się od swoich poprzedników liftingiem m.in. podwójnymi reflektorami oraz mocniejszym silnikiem. Auto napędzane jest jednostką V8 o poj. 6,2 litra, który rozpędza pojazd do blisko 190 km/h i ma imponujące jak na swoją masę przyśpieszenie, co nawet w dzisiejszych czasach robi wrażenie.
 
Proponujemy Państwu dedykowany program zwiedzania obejmujący przejazd po najważniejszych atrakcjach stolicy (Krakowskie Przedmieście, pl. Teatralny, pl. Piłsudskiego, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie oraz współczesne centrum miasta) połączony ze spacerami w wybranych lokalizacjach.

Czas trwania wycieczki: 3h
Liczba miejsc: 4

Usługa obejmuje:
- wynajem zabytkowego Rolls Royce'a wraz z kierowcą
- odbiór ze wskazanego miejsca (w przypadku centrum Warszawy)
- opiekę wykwalifikowanego przewodnika
- dedykowany program zwiedzania


Oferta ważna do 2100-01-01
Zapytaj / Zarezerwuj:
e-mail:
Telefon (opcjonalne):
Polecane wycieczki i imprezy
Nasze trasy
Szlakiem Powstania Warszawskiego
Mapa powstańczej Warszawy - wycieczka śladami walk z sierpnia i września 1944 roku
Co zobaczyć w Warszawie
Teatr Wielki
Teatr Wielki - Opera Narodowa - Polski Balet Narodowy to trzy narodowe instytucje znajdujące się w samym sercu Warszawy przy placu Teatralnym. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej stolicy i kraju.
Zaufali nam:
plansza
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.