× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Rejs statkiem Stalmach

Warszawa widziana z perspektywy jedynej tak dzikiej rzeki położonej w centrum europejskiej stolicy. Stąd najpiękniej prezentuje się Stare Miasto, Stadion Narodowy i warszawskie mosty. Na statku istnieje możliwość zorganizowania posiłku w formie szwedzkiego stołu, a także komentarza przewodnickiego (opowieść o mieście i rzece). Na statku możemy również zapewnić dodatkową animację grupy (forma do uzgodnienia), poczęstunek, kolację. 

Stalmach to dzielna jednostka służąca na warszawskim nabrzeżu od wielu lat. Posiada niemiecki rodowód. Statek służył kiedyś ponoć jako lodołamacz na Odrze. Do Warszawy trafił w latach 90. Kilka lat temu przeszedł grunowny remont stoczniowy tworząc tym samym nową jakość na warszawskim odcinku Wisły.  Stalmach ma dwa pokłady, z czego górny jest częśiowo zadaszony. Jednostka jest zarejestrowana na 52 miejsca, aczkolwiek wygodnie pomieści grupy do 40 pasażerów. Na statku możliwość zorganizowana poczęstunku lub grilla oraz open baru.

Statek stacjonuje na Bulwarach Karskiego.


Liczba miejsc: 52Oferta ważna do 2100-01-01
Zapytaj / Zarezerwuj:
e-mail:
Telefon (opcjonalne):
Polecane wycieczki i imprezy
Nasze trasy
Szlakiem Powstania Warszawskiego
Mapa powstańczej Warszawy - wycieczka śladami walk z sierpnia i września 1944 roku
Co zobaczyć w Warszawie
Teatr Wielki
Teatr Wielki - Opera Narodowa - Polski Balet Narodowy to trzy narodowe instytucje znajdujące się w samym sercu Warszawy przy placu Teatralnym. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej stolicy i kraju.
Zaufali nam:
plansza
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.