× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Muzeum Domków dla Lalek

W tym niezwykłym muzeum znajdziecie ponad sto niepowtarzalnych domków, miniaturowych pokoi, sklepików i łazienek dla lalek. Apteka Trzech Sióstr, Domek Panny Juli, Sypialnia Art-Deco, Salon Ślubny czy Dom Miss Hope - to tylko kilka przykładów z tej unikalnej kolekcji, na którą składają sie tysiące niepowtarzalnych elementów z różnych zakątków świata. W szklanych gablotach skrywają się prawdziwe skarby i cudeńka: miniaturowe lalki celuloidowe z otwieranymi oczami z lat 40., w pięknie haftowanych strojach z aksamitu, jedwabiu, koronek i tkanin; drewniane mebelki, pojemniczki, witryny sklepowe i dziesiątki innych wykonanych ręcznie akcesoriów. Oprócz wystawy stałej, muzeum zaprasza na liczne wystawy czasowe oraz lekcje muzealne.


Muzeum jest czynne codziennie  w godz. 09:00 - 19:00 (z wyjątkiem świąt).


Czas trwania zwiedzania: 60'
Liczba osób w grupie: max. 25
Dla kogo: przedszkole, szkoły podstawowa, gimnazjum


Usługa obejmuje:
- organizację wycieczki
- bilety do muzeum
- usługę przewodnickąOferta ważna do 2100-01-01
Zapytaj / Zarezerwuj:
e-mail:
Telefon (opcjonalne):
Polecane wycieczki i imprezy
Nasze trasy
Szlakiem Powstania Warszawskiego
Mapa powstańczej Warszawy - wycieczka śladami walk z sierpnia i września 1944 roku
Co zobaczyć w Warszawie
Teatr Wielki
Teatr Wielki - Opera Narodowa - Polski Balet Narodowy to trzy narodowe instytucje znajdujące się w samym sercu Warszawy przy placu Teatralnym. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej stolicy i kraju.
Zaufali nam:
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.