× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Gra miejska

Gracze dzielą się na grupy kilkuosobowe, które wyposażone w mapy wyruszają w miasto w celu odnalezienia materiałów i dokumentów związanych z fabułą gry i rozwiązania zagadki.

Gra rozgrywa się między kilkoma - kilkunastoma lokalizacjami w Śródmieściu, na Powiślu i Pradze. Gracze ścigając się z czasem i z pozostałymi grupami zdobywają poszczególne dokumenty, odnajdując je w ukrytych miejscach. Na otrzymanej mapce zaznaczone są rewiry/obszary, w których ukryte zostały dokumenty. Po dotarciu na miejsce gracze wysyłają smsa z oznaczeniem lokalizacji i w odpowiedzi otrzymują wskazówkę, gdzie należy szukać koperty. W kopercie znajduje się zadanie-zagadka związane z miejscem, w którym przebywają. Odpowiedź zespół wysyła smsem na podany numer telefonu. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa – zespół otrzymuje punkty.

W grze zwyciężają 2 zespoły – ten, który zdobędzie najwięcej punktów i ten, który jako pierwszy rozwiąże główną zagadkę gry. 

Polecamy jeden z kilku adoptowanych scenariuszy w zależności od czasu trwania gry oraz liczby uczestników.
Gry prowadzimy w jęzku polskim oraz angielskim.Oferta ważna do 2100-01-01
Zapytaj / Zarezerwuj:
e-mail:
Telefon (opcjonalne):
Polecane wycieczki i imprezy
Nasze trasy
Szlakiem Powstania Warszawskiego
Mapa powstańczej Warszawy - wycieczka śladami walk z sierpnia i września 1944 roku
Co zobaczyć w Warszawie
Teatr Wielki
Teatr Wielki - Opera Narodowa - Polski Balet Narodowy to trzy narodowe instytucje znajdujące się w samym sercu Warszawy przy placu Teatralnym. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej stolicy i kraju.
Zaufali nam:
plansza
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.