× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Food Tour

Pierwsza rzecz, jaka przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o kuchni polskiej to pierogi. Bez wątpienia jest to najbardziej znane polskie danie, owiane już legendarną aurą tradycji. Polska kuchnia jest jednak znacznie bardziej urozmaicona i potrafi w ciekawy sposób łączyć tradycję z nowoczesnością. Idealną okazją do poznania bogatego wachlarza polskich, kulinarnych możliwość jest Food Tour.

Wycieczka odbywa się w 4 lokalizacjach znajdujących się na terenie Śródmieścia. Podczas wycieczki serwowane są  różnorodne przykłady polskiej kuchni.


Czas trwania: 4h
Godzina rozpoczęcia: do uzgodnienia
Ilość osób: od 1 do 40
Język: polski lub angielski


Usługa obejmuje:
- wizytę w 4 lokalach,
- degustację zasiadaną,
- usługę profesjonalnego przewodnika przedstawiającego serwowane dania oraz zapoznającego gości z historię kuchni polskiej tradycyjnej i współczesnej,
- od 12 do 14 przykładów polskiej kuchni,
- kieliszek wódki oraz wodę mineralną,
- opowieść przewodnika podczas przejść między lokalami
- udział w wycieczce prywatnej


Istnieje możliwość dołączenia pojedynczych osób do wycieczki regularnej rozpoczynającej się codziennie o 13:00 (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja)Zapytaj / Zarezerwuj:
e-mail:
Telefon (opcjonalne):
Polecane wycieczki i imprezy
Nasze trasy
Szlakiem Powstania Warszawskiego
Mapa powstańczej Warszawy - wycieczka śladami walk z sierpnia i września 1944 roku
Co zobaczyć w Warszawie
Teatr Wielki
Teatr Wielki - Opera Narodowa - Polski Balet Narodowy to trzy narodowe instytucje znajdujące się w samym sercu Warszawy przy placu Teatralnym. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej stolicy i kraju.
Zaufali nam:
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.