× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Bentleyem po Warszawie

Zwiedzanie Warszawy pieczołowicie odrestaurowanym, oryginalnym Bentleyem z 1962 roku pozostawi niezatarte wspomnienia. Pojazd jest luksusowo wyposażony w wygodne skórzane kanapy i fotele w kolorze wiśniowym. Deska rozdzielcza, wykończenia drzwi i stoliki dla pasażerów wykonane zostały z drewna orzechowego. Auto zaspokaja najwytrawniejsze gusta, jest prestiżowe i wytworne. Proponujemy Państwu dedykowany program zwiedzania obejmujący przejazd po najważniejszych atrakcjach stolicy: (Krakowskie Przedmieście, pl. Teatralny, pl. Piłsudskiego, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie oraz współczesne centrum miasta) połączony ze spacerami w wybranych lokalizacjach. Tu proponujemy Łazienki Królewskie oraz Stare Miasto. Przejazd można połączyć ze zwiedzaniem wybranych obiektów.


Czas trwania: 3h
Liczba miejsc: 5


Usługa obejmuje:
- wynajem zabytkowego Bentleya wraz z kierowcą
- odbiór ze wskazanego miejsca (w przypadku centrum Warszawy)
- opiekę wykwalifikowanego przewodnika
- dwa spacery po historycznych regionach miastaOferta ważna do 2100-01-01
Zapytaj / Zarezerwuj:
e-mail:
Telefon (opcjonalne):
Polecane wycieczki i imprezy
Nasze trasy
Szlakiem Powstania Warszawskiego
Mapa powstańczej Warszawy - wycieczka śladami walk z sierpnia i września 1944 roku
Co zobaczyć w Warszawie
Teatr Wielki
Teatr Wielki - Opera Narodowa - Polski Balet Narodowy to trzy narodowe instytucje znajdujące się w samym sercu Warszawy przy placu Teatralnym. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej stolicy i kraju.
Zaufali nam:
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.