× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Album Warsaw on Air

Maciej Margas jest pierwszym fotografem, który wykonał zdjęcia dzienne i nocne Warszawy ze śmigłowca bez drzwi, z wysokości ponad 3 tysięcy metrów nad ziemią, w ściśle chronionej przestrzeni powietrznej nad centrum Warszawy! Podzielony na 10 rozdziałów album WARSAW ON AIR to zapierające dech fotografie lotnicze przedstawiające stolicę Polski jako tętniący życiem organizm. WARSAW ON AIR to także inspirująca opowieść o potędze marzeń i pokonywaniu przeszkód w  drodze do ich realizacji. Warszawa jest większa i piękniejsza niż kiedykolwiek.

Album WARSAW ON AIR ma twardą oprawę i królewski format  B4 (24x33cm) co sprawia, że nie tylko wspaniale się go czyta, ale też stanowi doskonały, elegancki prezent z Polski . Opisy w dwóch językach – polskim i angielskim. Mapa z oznaczonymi punktami wykonania zdjęć. 256 stron z 238 unikatowymi zdjęciami lotniczymi.
 


Oferta ważna do 2100-01-01
Zapytaj / Zarezerwuj:
e-mail:
Telefon (opcjonalne):
Polecane wycieczki i imprezy
Nasze trasy
Szlakiem Powstania Warszawskiego
Mapa powstańczej Warszawy - wycieczka śladami walk z sierpnia i września 1944 roku
Co zobaczyć w Warszawie
Teatr Wielki
Teatr Wielki - Opera Narodowa - Polski Balet Narodowy to trzy narodowe instytucje znajdujące się w samym sercu Warszawy przy placu Teatralnym. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej stolicy i kraju.
Zaufali nam:
plansza
Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.