Szalone lata 60. - We love Warsaw
× Wycieczki i imprezy: Grupowe Codzienne Szkolne Wydarzenia i spacery Transfery Co zobaczyć w Warszawie Nasze trasy O nas Kontakt

Szalone lata 60.

W czasie wycieczki nie tylko opowiemy o historycznych liniach i trasach, lecz również pokażemy unikatowe zdjęcia i postaramy się odnaleźć te same miejsce współcześnie.


Termin:
Godzina: 12:00
Miejsce zbiórki: Pętla autobusowa na rogu Focha i Trębackiej (przy pl. Piłsudskiego)
Cena: 35 PLN (dzieci i młodzież szkolna bezpłatnie)
Czas trwania: ok. 90 minut


"Retrospekcja" to najnowszy cykl niezwykłych wycieczek po Warszawie przygotowany przez biuro turystyki miejskiej We love Warsaw. Zabierzemy Was w niezwykłą podróż w czasie przez Warszawę lat 40 - tych, 60 - tych, 70 - tych, 90 - tych. Za każdym razem specjalna dedykowana trasa pokazująca niezwykłości właściwej dekady oraz specyfikę komunikacji miejskiej tamtych lat, za każdym razem inny - niesamowity pojazd: legendarny Chausson (lata 40.), kultowy Ogórek (lata 60.), kapryśny Berliet (lata 70.), niezniszczalny Ikarus (lata 90.).

 Zapraszamy do wspólnego odkrywania niezwykłości Warszawy!Zapytaj / Zarezerwuj:
e-mail:
Telefon (opcjonalne):
Polecane wycieczki i imprezy
Nasze trasy
Szlakiem Powstania Warszawskiego
Mapa powstańczej Warszawy - wycieczka śladami walk z sierpnia i września 1944 roku
Co zobaczyć w Warszawie
Teatr Wielki
Teatr Wielki - Opera Narodowa - Polski Balet Narodowy to trzy narodowe instytucje znajdujące się w samym sercu Warszawy przy placu Teatralnym. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej stolicy i kraju.
Zaufali nam:

Zapisz się do Newslettera
Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach i nowościach? Zapisz się do naszego newslettera.