English version
Wersja polska
Kontakt
O nas
Oferta
Aktualności
strona główna
Park Miniatur i Wirtualna Podróż

Park Miniatur to projekt niezwykły. Dzieło pasjonatów, w które włożono mnóstwo serca i ogrom wiedzy. Każda miniatura wykonywana jest z ogromnym pietyzmem i dbałością o najmniejsze detale. Efekt piorunujący!

Będzie to zatem spacer zupełnie niecodzienny. Zobaczymy bowiem na własne oczy przywrócone do życia obiekty Osi Saskiej: Pałac Saski, Wielki Salon i Żelazną Bramę, Gościnny Dwór, dowiemy się w jaki sposób dokonano operacji przesunięcie Pałacu Lubomirskich, obejrzymy gmach przedwojennej giełdy, Kamienicę Granzowa, Pałac Kronenberga...

WIRTUALNA PODROŻ

Dzięki najnowszej technologii Wirtualnej Rzeczywistości (3D – 360°) odbędziemy niezwykłą podróż w czasie. Tylko od nas, a nie od obiektywu kamery przenoszącej obraz na ekran, będzie zależało, w którą stronę spojrzymy, na którym fragmencie placu będziemy chcieli się znaleźć. Po włożeniu specjalnych okularów (gogli) znajdziemy się w samym środku przedwojennego placu Piłsudskiego i zobaczymy, nie tylko jak wtedy wyglądało to tętniące życiem miejsce, ale będziemy mieli wrażenie, że tam jesteśmy, że przenieśliśmy się fizycznie do lat 30. Zapewniamy Was – wrażenie jest szokujące. Dodatkowo na wystawie zobaczymy ponad trzydzieści specjalnych grafik prezentujących plac.


Termin: 19 listopada (sobota)
Godzina: 12:00
Miejsce zbiórki: przed wejściem do dawnego banku Landaua, ul. Senatorska 38
Czas trwania: ok 120'
Cena: 30,00 zł (dzieci do lat 8 - bezpłatnie)