English version
Wersja polska
Kontakt
O nas
Oferta
Aktualności
strona główna
Warszawa szyta na miarę

We love Warsaw to biuro turystyki miejskiej specjalizujące się w niestandardowym i niebanalnym pokazywaniu atrakcji Warszawy oraz organizowaniu eventów w przestrzeni miejskiej na wiele rozmaitych sposobów.

Chcemy się z Państwem podzielić naszą pasją ciągłego odkrywania na nowo stolicy. Jesteśmy mieszkańcami, którzy wiedzą co warto zwiedzać w Warszawie. Pokazujemy miejsca nietypowe i przeważnie niedostępne dla osób indywidualnych, korzystając podczas naszych wycieczek z wyjątkowych środków lokomocji – zabytkowych Ogórków, skuterów, segwayów, a nawet statków!

Bogactwo naszych propozycji na: weekendowe wycieczki do Warszawy, zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz zaangażowanie całego zespołu sprawiają, że zaufało nam już wiele firm i instytucji. Dzięki naszym staraniom – cotygodniowe wycieczki – cieszą się stale wzrastającą popularnością wśród warszawiaków.

W naszej ofercie znajdziecie:

- kilkanaście różnych propozcyji na zwiedzanie Warszawy dla turystów z Polski z zagranicy (Dział ZWIEDZANIE WARSZAWY);
- szeroką ofertę spacerów po Warszawie organizowanych pod szylem odkrywania Warszawy mniej znanej (Dział SPACERY PO WARSZAWIE);
- najszerszą na rynku ofertę organizacji czasu w Warszawie dla firm i grup zorganizowanych (Dział OFERTA DLA FIRM)

Jeżeli chcielibyście Państwo napić się z nami wódki na pokładzie zabytkowego Ogórka, zobaczyć niedostępne na co dzień zakamarki Pałacu Kultury i Nauki, albo wziąć udział w zaskakującej grze miejskiej, odbyć nocny rejs po Wiśle lub skuterową wycieczkę po wąskich śródmiejskich uliczkach to zapraszamy do zrealizowania tych (oraz wielu innych) pomysłów razem z nami.

Zespoł We love Warsaw